Ev / Oyunlar / American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak

American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak

American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak
  • Güncellenmiş
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Tür Oyunlar
  • Google Play
[posts_like_dislike]
  • Oylar: 0
  • Yorumlar: 0
Rate this post
Popülerlik 12.43% 12.43%

Rate this post

Sanal motorlarınızı çalıştırmaya hazır olun, kamyoncular! American Truck Simulator için uzun zamandır beklenen Kansas genişleme paketi dijital raflarda yerini almak üzere ve açık yolda gürleyen büyük bir tırın gücüyle geliyor.

Bu dört tekerlekli harikalar diyarının arkasındaki parlak beyinler olan SCS Software, Kansas DLC’sinin bu hafta, 30 Kasım Perşembe günü yayınlanacağı haberini verdi. Kemerlerinizi bağlayın, çünkü taze çamurdaki lastik izleri kadar derin bir etki bırakacak bir yolculuğa çıkacağız.

Şunu hayal edin: göz alabildiğine uzanan geniş doğal otlaklar, pitoresk manzaranın arasından süzülen şırıl şırıl akan dereler ve safirleri utandıracak kadar mavi bir gökyüzü. İşte oyunun kurallarını değiştiren bu genişleme paketinde sizi bekleyen Kansas dünyası.

Son güncellemede Oklahoma’ya yapılan doğal gezintinin ardından American Truck Simulator haritası bir kez daha genişliyor ve bu kez toplam eyalet sayısı 15’e yükseliyor.

SCS Software’deki geliştiriciler Kansas’ı sanal otoyollarda bir duraktan daha fazlası yapan şeyin ne olduğunu açıkladılar. Bir zamanlar A.B.D.’de tarımın kalbi olarak kabul edilen Kansas, endüstriyel gelişmeyi doğal güzelliklerini koruyarak dengelemeyi başarmıştır.

Eyalet parkları ve geniş çayırlar, her fırsatta oyun içi kameranıza uzanmanızı sağlayacak manzaralarla benzersiz bir sürüş deneyimi vaat ediyor.

Geliştiricilerin ifadesiyle, “Teknolojik ilerlemeye ayak uyduracağız, çünkü eyalet parkları ve geniş çayırlar, geçen her kamyoncunun hatırlayacağı bir şey bırakacak muhteşem bir atmosfere sahip benzersiz manzaralar sunuyor.” Öyleyse, kehribar rengi tahıl dalgalarının iyi ayarlanmış bir motorun uğultusuyla buluştuğu Amerika’nın kalbinde yükünüzü taşımaya hazır olun.

Ama kamyoncu şapkalarınızı sıkı tutun, çünkü hepsi bu kadar değil! SCS Software gelecek planları hakkında bilgi verdi. Nebraska ve Arkansas’a yapılacak genişlemeler için kendinizi hazırlayın.

Evet, kamyoncular, yakında ABD’nin daha da büyük bir bölümünün otoyollarında ve ara yollarında gezineceksiniz. Bu hiç bitmeyen bir yolculuk gibi ve biz bunun her milini seviyoruz!

Ve eğer bu sizi heyecanlandırmaya yetmiyorsa, 1.49 güncellemesi oyuna yeni bir içerik esintisi getiriyor.

Geceleri parıldayan dinamik yıldızlar, ışıltısını saçan animasyonlu bir ay ve gök gürültülü fırtınalarda çıtırdayan şimşeklerle HDR gökyüzünün altında yolculuk ettiğinizi hayal edin. Bu sadece bir oyun değil; meteorolojik bir başyapıt.

Ama bekleyin, dahası da var! 1.49 güncellemesi Washington’daki PACCAR Teknik Merkezi’ni de tanıtıyor. Artık ikinci el kamyon satıcılarıyla anlaşabilir ve ilk büyük kamyonunuzu daha uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Elbette bunun bir bedeli var – kilometre ve aşınma ve yıpranma ile uğraşmanız gerekecek. Ama hey, bu oyuna gerçekçi bir dokunuş katıyor ve kim meydan okumayı sevmez ki?

Takvimlerinizi işaretleyin, alarmlarınızı kurun ve sanal depolarınıza yakıt doldurun çünkü Perşembe günü Kansas genişleme paketi düşüyor ve yollar sizi çağırıyor. Steam sayfasına gidin, kemerlerinizi bağlayın ve dijital maceranın ortaya çıkmasına izin verin. Kansas, işte geliyoruz!

American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak
İndir  American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak 

Tüm Versiyonlar

American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak
Apk
Kasım 29, 2023
tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir
Apk
Kasım 28, 2023
Cevir Oyna Para Kazan APK Indir
Cevir Oyna Para Kazan 2.0 Apk
Ağustos 6, 2023
Arabalar: Şimşek Hızı Apk İndir – Para Hileli 1.3.4d
Arabalar: Şimşek Hızı 1.3.4d Apk
Temmuz 28, 2023
Android için Sınırsız IPTV APK indir ‘sını indirin
Sınırsız IPTV Apk
Temmuz 28, 2023
All Versions

Yorum yok

Yorum Yap
Henüz yorum yok, ancak ilk yorumu siz ekleyebilirsiniz!

Yorumlar