Ev / Oyunlar / tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir

tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir

tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir
  • Güncellenmiş
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Tür Oyunlar
  • Google Play
[posts_like_dislike]
  • Oylar: 0
  • Yorumlar: 0
2.6/5 - (8 votes)
Popülerlik 16.25% 16.25%

2.6/5 - (8 votes)

Stumble Guys APK Oyun Devamı

Stumble Guys APK, kaybettiğinizde bile gülmenize yardımcı olur çünkü kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz öngörülemeyen hileler ve özelliklerle doludur. Bu oyunda, hızlı ve kontrol edilemeyen oynanış nedeniyle birbirlerine çarpan küçük, minik ve sevimli oyuncularla dolu uzun bir yol gibi açık bir alanda koşacak ve zıplayacaksınız.

The Stumble Guys Knock-out tipi bir oyundur ve kazanan olmak için sonuna kadar hayatta kalmalısınız. Oyun fizik tabanlı akrobasi hareketleriyle doludur, bu nedenle oyunu kazanmak için kendinizi platformdan düşmekten korumalısınız. Oyundaki engeller arasında birçok sallanan ve dönen çekiç, sallanan ve dönen testereler ve sürekli hareket eden diğer birçok platform bulunur.

Stumble Guys APK Devasa Çok Oyunculu Oynanış

Stumble Guys Premium APK, 100 milyondan fazla indirilen çok oyunculu bir oyundur, oyuncular sizi kandırmak için sürekli olarak sizi yere düşürmeye çalışacak ve kendinize olan güvensizliğinizi hissettirecek, ancak engellerden kaçma konusunda daha yetenekli olma avantajına sahip olmalarına izin vermemek için onlarla savaşmalısınız. Kazanmak istiyorsanız sürekli pratik yapmanız gerekecek.

Kirli oyunlar oynayarak sizi kandırmaya çalışan oyunculara her zaman göz kulak olun, bu oyunda daha hızlı kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kazandıktan sonra birçok ödül ve tatmin duygusu elde edeceksiniz.

Stumble Guys’da Ölümcül Engeller APK

Tüm engellerden kaçınmak için oyunun sonuna kadar hayatta kalmak için güçlü bir bilince sahip olmalısınız. Ekranda verilen basit ve kolay kontrolleri kullanarak kendinizi bu engellerden koruyabilirsiniz. Çok kolaydırlar ve oyuncunuz üzerinde size uygun kontrol sağlarlar.

Oyuncularınızın engellerden kaçmak için platformdan atlamasına izin vermek için ekranın sürekli dokunuşlara ihtiyacı vardır. Zıplama hızınız ekrana dokunma hızınıza bağlı olacaktır.

Sonuna kadar sabit duran kişi olmak istiyorsanız, reflekslerinizde çok hızlı ve proaktif olmanız gerekir çünkü engeller her saniye değişmeye devam eder. Yani zafer istiyorsanız oyunda her saniye hiperaktif olmanız gerekiyor. Engellerden kaçmak kolay değil ama çok da zor değil. Sadece zafere ulaşmak için sonuna kadar hayatta kalmak için ölümcül olanlara dikkat etmelisiniz.

Stumble Guys Premium Mod APK’da Ünlü ve Yayınlanabilir Oynanış

Stumble Guys yaratıcılıkla doludur ve ünlüdür çünkü bu oyunda herkes rekabetçi becerilerini gösterebilir çünkü oyun performansı dünyadaki hemen hemen her cihazda daha iyidir. Bazı insanlar Stumble Guys’ı Fall Guys’ın bir kopyası olarak görüyor, ancak hataları için onları affedebiliriz çünkü her iki oyun da neredeyse aynı ve neredeyse aynı grafik seviyesine sahip.

Stumble Guys’ın mizahi dövüşleri ve teknikleri nedeniyle diğer battle royale oyunlarından daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Her sezonda ödül kazanmak için zıplama, koşma, rüzgar sörfü ve kod çözme gibi farklı teknikler kullanmalısınız.

Dünyanın birçok ünlü yayıncısı, diğer oyunların aksine Stumble Guys’ı günlük olarak oynuyor. Twitch’te Myth gibi bazı küçük yayıncılar ve farklı platformlarda Nickmercs tarafından başlatıldı.

Bundan sonra, diğer birçok orta düzey yayıncı, eğlenceli oyunları ve arkadaşça davranışları nedeniyle dünyanın dört bir yanından milyonlarca büyük bir izleyici kitlesini çeken Stumble Guys’ı yayınlamaya başladı. Bu patlamayı izleyen Pewdiepie, Pokimane, Ninja ve Manchester City Kulübü’nün forvetleri Sergio Aguero gibi birçok büyük Youtuber.

Son birkaç yılda, yayın akışı çok popüler hale geldi ve büyük bir eğlence endüstrisi yarattı. Oyun, birçok yayıncının profesyonel kariyerlerinde büyümelerine ve kalıcı kitleler oluşturmalarına yardımcı oldu.

Stumble Guys Premium Mod APK Arkadaşlarınızla Oynayın

Birkaç oyun dışında arkadaşlarınız olmadan yalnız oynarsanız dünyadaki herhangi bir oyun sıkıcı gelir. Kendinizi daha heyecanlı ve tatmin olmuş hissetmek için yakın arkadaşlarınızı sizinle oynamaya davet ederek oyunda eğlenebilirsiniz. Ayrıca oyunda dünya çapında yeni arkadaşlar edinebilir ve küresel bir deneyim yaşamak için dünyanın dört bir yanındaki yeni insanlarla yeni anılar oluşturmak için onlarla eğlenebilirsiniz.

Oyunda sadece bir mod var ve kazanmak için çok iyi bir koordinasyon gerektiriyor. Bu nedenle, arkadaşlarınız size yardımcı olarak ve birden fazla turda iyi performans göstererek farklı ödüller kazanmak için oyunda bulunan engellerden ve tuzaklardan sizi koruyarak oyunda daha fazla ilerlemenize yardımcı olacaktır.

Stumble Guys Premium Mod APK Özelleştirilebilir Karakterler

Oyundaki karakterler tamamen sizin kontrolünüzdedir ve benzersiz ve sevimli görünmelerini sağlamak için onlarla ne yapmak isterseniz yapabilirsiniz. Diğerlerinden ayrı görünmelerini sağlamak için oyunun sağladığı çok modern şapkalar ve diğer kıyafetler giymelerini sağlayabilirsiniz. Gelen çoklu saldırılardan kaçınmak için oyuncunuzu başkalarının gözlerinden uzak tutmak için onları istediğiniz kadar özelleştirin.

Oyun, birçok hayvan derisini de içeren birçok başka kostüm sunuyor. Aslanların, kralların ve farklı renkli uzaylıların derilerini kullanarak güçlü ve yenilmez görünmelerini sağlayabilirsiniz. Bunu yaparak kendinizi cesur hissedecek ve ölümcül engellerden atlarken daha çok eğleneceksiniz.

Stumble Guys’da Sonsuz Koşu Ortamı Premium Mod APK

Bu oyunda istediğiniz zaman eğlenebilirsiniz çünkü stres seviyenizin üstesinden gelerek endişelerinizi gidermenize yardımcı olur. Herhangi bir disiplin kısıtlaması olmadan sonsuza kadar koşmanız için tamamen açık bir dünya var, ancak sizi durdurmak için yolunuza çıkan engellere dikkat etmeniz gerekiyor. Tamamen zamana bağlı olduğu ve çok eğlenceli bir deneyim yaşattığı için istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Sürekli odaklanma, gerginliğinizi ve endişelerinizi gerçek hayattan kurtarmak için size tam bir meditasyon deneyimi sağlar. Hemen hemen her yaştan bir kişi bu oyunu çok kolay, basit ve heyecan dolu olduğu için oynayabilir.

Stumble Guys Premium Mod APK’daki Son Güncellemeler

Oyun deneyimini daha iyi ve büyüleyici hale getirmek için birçok yeni animasyonlu görünüm eklendi. Oyuncuların duygularını disiplinli bir şekilde daha açık bir şekilde ifade etmek için birçok yeni ifade eklendi. Oyunu daha akıcı hale getirmek için bu son mod sürümüne yeni ayak sesleri de eklendi.

Hemen hemen her cihazda oyun içi performansı iyileştirmek için birçok iyileştirme yapıldı ve oyuncuları oyunun en son ve en yeni sürümünü sunarak gecikmeden korumak için tüm cihazlar için önceki hatalar düzeltildi.

Stumble Guys Premium Mod APK’nın Ayrıntılı Özellikleri

Tüm Animasyonların Kilidi Açıldı

Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı

Tüm İfadelerin Kilidi Açıldı

Tüm Ayak İzlerinin Kilidi Açıldı

Tüm Varyantların Kilidi Açıldı

Reklam Yok

Kamera

Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

Zayıf Rakipler

Sınırsız Her Şey

Her şeyin kilidi açıldı

Sınırsız Para ve Mücevher 2023

Stumble guys Speed Hack

Dpa modları ile sınırsız jeton

Uçan hack numarası

ücretsiz satın alma

gemas y fichas infinitas

stumble guys mod apk terbaru

Tüm Animasyonların Kilidi Açıldı

Sahnenin daha doğal ve heyecan verici görünmesini sağlamak için ilgi çekici animasyonlarla oyunu oynarken oyuncularınızı canlandırın. Oyunda verilen oyuncularınıza herhangi bir kısıtlama olmadan sınırsız animasyon uygulayabilirsiniz.

Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı

Görünümler oyuncularınızın daha güzel ve çekici görünmesini sağlar, bu nedenle oyuncularınızda farklı türde görünümler kullanmak için bu özelliği deneyebilirsiniz, çünkü herhangi bir ücret ödemeden tüm görünümleri kullanmanıza izin verir.

Tüm İfadelerin Kilidi Açıldı

İfadeler dünyadaki hemen hemen her oyunun önemli bir parçasıdır çünkü kendinizi ve duygularınızı her şekilde ifade etmenizi sağlarlar. Bu özellik, farklı ifadeleri satın almadan sınırsız miktarda birbirinize atmanıza yardımcı olur.

Translated with DeepL.com (free version)

Tüm Ayak İzlerinin Kilidi Açıldı

Bu oyundaki ayak sesleri, farklı ayak sesleri üreterek oyunu daha gerçek ve doğal hissettiriyor. Oyun deneyiminin daha gerçekçi görünmesini sağlar ve birbirleri arasında somut bir bağlantı kurar. Bu özellikte, herhangi bir ücret ödemeden kolay erişim için tüm ayak seslerinin kilidi açılmıştır.

Tüm Varyantların Kilidi Açıldı

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular birbirinden neredeyse farklı oyun doğalarına sahip olduğundan, oyun birçok farklı varyantla birlikte gelir. Bu nedenle, dünya çapındaki oyuncuların taleplerini karşılamak için Stumble Guys birçok farklı varyantla birlikte gelir. Bu özellik, tüm ayrı APK varyantlarını indirmeden hepsine tek bir APK’da özgürce erişmenizi sağlar ve tüm varyantlar% 100 çalışır.

Reklam Yok

Geliştiriciler neredeyse her oyunda reklam kullanırlar çünkü reklamlar dışında para kazanacakları başka bir kaynak yoktur. Bu yüzden onlardan kaçınmak için bu özelliği kullanarak onları tamamen kapatabilirsiniz, çünkü mobil ekranda birden fazla kez patlayarak oyunu dikkat dağıtıcı hale getirirler ve sonuçta hayal kırıklığına neden olurlar ve oyunu kapatırsınız.

APK Unlimited Everything

Her oyun özelliğine sınırsız miktarda erişmek için bu özelliği kullanın. Oyuncularınızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz sınırsız görünüm satın alma olanağı sağlar. Sınırsız mücevher ve para kullanarak sınırsız ifade ve animasyon satın almanıza yardımcı olacaktır.

Kamera Modları

Bu özelliğin kilidini açtığı farklı kamera açılarını kullanarak oyununuzu her yönden ve açıdan takip edin, başarınızı sonuna kadar izleyin ve oyunun derinliklerine dalarak oyunun tadını çıkarın.

Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı

Tüm seviyeleri oynamadan önce kilitlerini açmanıza gerek kalmadan oynayın çünkü bu özellik size tüm seviyelerin kilidini açmanızı sağlar, böylece ana hedefiniz olan oyunu kazanmak için onları derinlemesine anlamak için tek tek pratik yapabilirsiniz.

Zayıf Rakipler

Bu özelliği özellikle kullanarak, oyuna olan ilginizi artırmak için birkaç oyun kazanmak için başlangıçta yalnızca zayıf rakiplerle yüzleşmeniz gerekecek. Onlarla istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz ve sıkıldığınızda onlarla yüzleşmek daha zor olduğu için onları zor rakiplere geçirebilirsiniz, ancak kendi yararınız için hız hackini kullanarak buna değer.

Android’de Stumble Guys Premium Mod APK nasıl indirilir ve kurulur?

Kitka Games bu oyunu geliştirdi ancak daha sonra scopely.com adlı ünlü oyun şirketi tarafından satın alındı. Stumble Guys’ı Stumbleguyss.com adresinden aşağıda verilen indirme düğmesine tıklayarak indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, yükle düğmesi açılacaktır. Sadece yükle düğmesine tıklamanız yeterlidir ve uygulama otomatik olarak yüklenecektir.

Stumble Guys Premium Mod APK’nın Bazı Ekstra Sıcak Özellikleri

Ana özelliği, oynamak için sizden talep ettiği hızdır, başarı kazanmak için doğru eylemi tam olarak doğru zamanda karşılamak için her zaman olabildiğince hızlı hareket etmeniz gerekecektir. Reflekslerinizi hiper aktif hale getirecek ve gerçek hayatta da önemli bir iş yaparken size yardımcı olacaktır.

Stumble Guys Premium Mod APK Kişisel İnceleme

Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle oynamak için süper eğlenceli ve harika bir oyun olduğu için bu oyunu kesinlikle tavsiye edeceğim. Oynamak için ayrı bir zamana veya alana ihtiyacınız yok, sadece açın ve nerede olursanız olun oynamaya başlayın. Sizi temin ederim ki bu oyun yatağınızda uzanırken veya seyahat ederken kaliteli zaman geçirmenize her zaman yardımcı olacaktır.

Stumble Guys Premium Mod APK Son Sözler!

Lütfen Stumble Guys APK’sını yalnızca stumbleguyss.com gibi resmi sitelerden indirin çünkü diğer web siteleri bazen cihazınız için zararlı olabilir. Bu oyun sizi en iyi zamanın tadını çıkarmak için başka bir dünyaya götürecek. Oynayın ve arkadaşlarınızla eğlenin!

Translated with DeepL.com (free version)

tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir
İndir  tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir 

Tüm Versiyonlar

American Truck Simulator Kansas Genişleme Paketi Bu Hafta Yayınlanacak
Apk
Kasım 29, 2023
tökezleyen adamlar apk ücretsiz indir
Apk
Kasım 28, 2023
Cevir Oyna Para Kazan APK Indir
Cevir Oyna Para Kazan 2.0 Apk
Ağustos 6, 2023
Arabalar: Şimşek Hızı Apk İndir – Para Hileli 1.3.4d
Arabalar: Şimşek Hızı 1.3.4d Apk
Temmuz 28, 2023
Android için Sınırsız IPTV APK indir ‘sını indirin
Sınırsız IPTV Apk
Temmuz 28, 2023
All Versions

Yorum yok

Yorum Yap
Henüz yorum yok, ancak ilk yorumu siz ekleyebilirsiniz!

Yorumlar